| Elena19988 a întrebat:

Speram sa ma ajutati cu ceva. Am uitat numele unui film(horror) si as vrea sa va spun cate ceva despre el poate il recunoasteti :
-era vorba despre o familie care s-a mutat intr-o casa noua si in pod tatal gaseste niste role de film pe care le urmareste si vede in ele o familie dar la sfarsitul filmului toti sunt spanzurati de un copac si dupa aceea apare o fetita care face semnul de "shhhtt". Tatal iese afara si observa ca, copacul care se afla in curtea lui este cel din film!
Sper ca este de ajuns din cate imi aduc aminte parca copilul lor ii omoara sau ceva de genul. In fine!
DAU FUNDA + VOT!:*:*

Răspuns Câştigător
| GaBRiElleuu a răspuns:

Sinister se numeste filmul (2012)

| Elena19988 explică (pentru GaBRiElleuu):

Multumesc mult. L-am gasit

| GaBRiElleuu a răspuns (pentru Elena19988):

Cu placere!