| someone24 a întrebat:

Am vazut cu mult timp in urma un film care mi-a placut. Era vb de o familie in care barbatul pleaca in razboi sau ceva de genul nu sunt sigura si familia il crede mort. doar copilul lui din cate imi aduc aminte nu crede ca a murit. La sfarsitul filmului apare acasa si primul il vede copilul. Sper sa stie cineva despre ce vb. Va multumesc!

1 răspuns:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Primul care îl vede, e actorul principal, carep leca de la casa soţiei şi copilul ăluia, la final, la poale de deal îi cerea un foc, şi zicea că e ultimul lui foc, da celălalt spunea, că nu e nicio problemă, aproape am ajuns acasă.
L-am văzut pe wallmark. Păcat că nu mai ştiu cum se chema.