| CristianT a întrebat:

Am vazut din intamplare cateva scene dintr-un film care parea ok, dar nu am apucat sa vad cum se numea. Era vorba despre 3 adolescenti care o cautau pe "adevarata fata din tren",dare parea a fi,din ce am inteles din fazele vazute, o fata pe care o cunoscuse un al 4-lea tip, un prieten de-al lor...nu am inteles prea bine, dar chiar am reprosuri ca nu am vazut filmul si as vrea sa stiu daca aveti idee despre ce ar putea fi vorba!

Răspuns Câştigător
| ButterflyGirl a răspuns:

Din descrierea ta ar putea fi "On the line" http://www.youtube.com/watch?v=UpqtDJcX-_I

| CristianT explică (pentru ButterflyGirl):

Asta e! multumesc, esti geniala! :*

| ButterflyGirl a răspuns (pentru CristianT):

Cu placere