| MrsMalik1D a întrebat:

Am văzut în vacanţa de vară un film de groază şi mi-a plăcut mult dar nu îmi aduc aminte cum se numea.
Era ceva despre o fată care lucra la bancă şi i-a refuzat creditul unei bătrâne, care din cauza asta şi-a pierdut casa. Parcă bătrâna a blestemat-o şi blablabla...
Ştiţi cumva cum se numeşte?

Răspuns Câştigător
| justMike a răspuns:

Drag me to hell,
Cu plăcere!

8 răspunsuri:
| Elial a răspuns:

Drag me to hell

| Grimmjow69 a răspuns:

Cred ca este "Drag me to hell"

Vizionare Placuta!

| NeverSayNowXD a răspuns:

Wow ^^ am vazut filmul asta cand aveam 5 sau 6 ani, si nu imi aminteam cum se numeste...Insfarsit am aflat laughing

| justMike a răspuns (pentru NeverSayNowXD):

Dacă ai văzut filmul ăsta când aveai 5 ani, însemnă că acum ai 9 ani?
Că filmul a fost lansat în anul 2009.

| NeverSayNowXD a răspuns (pentru justMike):

Hm..atunci il confund. am 13 ani

| Pusilove39 a răspuns:

Se numea Drag me to hell adica Tara-ta in iad.

| CreeperHelp a răspuns:

Filmul se numeste Drag me to hell (Tarata in iad) Sam Raimi cred

| Saracutu_Ionut_1994 a răspuns:

Drag me to hellwinking