| clopotica28 a întrebat:

am vazut mai demult un film horror cu o casa, sa zicem, bantuita..era vorba de o fata care ajunge in acea casa, nu mai stiu din ce motiv.inainte fusese a unui bogatas casatorit si care avusese multi copiii, da foarte multi...casa avea o sera sau asa ceva unde se pare ca sotia lui se spanzurase iar fata asta este avertizata de copiii femeii spanzurate(care erau bebelusi fantoma deoarece fusesera omorati de tatal lor) ca este in pericol si ma rog, ii arata si unde au murit ei(copii), cum a murit mama lor....mai multe chestii din astea.
as fi recunoscatoare daca mi-ati spune cum se numeste filmul...va rogg!

1 răspuns:
| subzerodane a răspuns:

Te-as ajuta cu placere dar nu stiu sorry