| prettygirl0016 a întrebat:

Am vazut mai demult un film la tv. un film de Craciun cu o tipa care lucra intr-un mall. vindea parfumuri. In acel magazin exista o urna unde se puneau scrisori pentru Mosul. O colega de servici a convins-o sa puna si ea o lista cu dorinte. Dupa aceea i s-au indeplinit pe rand dorintele de pe lista. De fiecare data cand i se indeplinea o dorinta auzea clopotei sunad. O dorinta stiu ca era ca voia haine scumpe, de firma, o alta ca voia ceva papuci cu blanita...Intalneste un tip de care se indragosteste... Stie cineva cum se numea? Si daca l-as putea downloada de undeva?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Christmas List(1997)-Cadouri de crăciun http://www.cinemagia.ro/filme/the-christmas-list-cadouri-de-craciun-8529/

2 răspunsuri:
| cocainejunker a răspuns:

A. era de pe Disney Channel smug

| prettygirl0016 explică:

Multumesc pentru. ajutor.