| AxyLexy a întrebat:

Cand eram mica dadea mereu de sarbatorile de iarna un film foarte frumos care imi place foarte mult. Totusi nu-l gasesc nicaieri pe net. In film este vorba despre o tipa care lucra intr-un mall si vindea parfuri. Legata la ochi putea sa spuna numele parfumului. Mai era si un baietel care venise sa cumpere un parfum pe care mama lui decedata si-l lua mereu dar el nu stia cum se numea parfumul iar tipa la ajutat. Tipa mai era cu un tip care nu vroia sa o ceara in casatorie. Intr-o zi a scris pe o foaie ce si-ar dori ea de Craciun iar prietena ei a pus scrisoarea intr-o cutie din mall si i s-au indeplinit toate dorintele. As vrea un link de unde il pot downloada sau sa ma uit la el online daca se poate si cu subtitrare in limba romana. >Multumescbig grin<

3 răspunsuri:
| AndreeaRa a răspuns:

Buna, filmul se numeste The Christmas List, n`am gasit niciun site online care sa-l aibe cu sub. Scuze... happy

| AxyLexy explică (pentru AndreeaRa):

Macar unul de unde il pot downloada? Cu subtitrarea ma mai descurc eu dar as vrea macar filmul sa-l am:03

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

L-am vazut si eu mai demult pe Jetix big grin era fainhappy