| Scarlett011243 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati urgent cu o intrebare (scuze de categorie) Era o data un film pe Jetix cu o doamna care vindea parfumuri o chema... Melody Paris si odata si-a scris lista de dorinte a pus-o intr-o cutie si i s-au implinit dorintele a primit haine bani si-a deschis magazin etc... imi puteti spune cum se numeste? as vrea sa-l vizionez!

Dau

Răspuns Câştigător
| bubuu13 a răspuns:

"The Christmas List" asa se numeste filmul. big grin

| Scarlett011243 explică (pentru bubuu13):

Mersi :*

| Scarlett011243 explică (pentru bubuu13):

Nu stii unde il pot viziona pe internet

3 răspunsuri:
| bubuu13 a răspuns:

Cu mare placere :*. uite aici http://www.filme123.com/filme/1997/the-christmas-list/ il poti descarci :D