| BugsBunny3 a întrebat:

Am vazut primele trei parti din I Know What You Did Last Summer. As vrea sa stiu daca exista sau va exista si o a patra parte. Din cate stiu, trebuia sa apara undeva prin primavara lui 2011, dar a fost anulat din cauza unor motive necunoscute.
Sunt un mare fan al trilogiei, prima parte fiind chiar filmul meu favorit. Va rog sa imi raspuneti la intrebare! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| StonemAlly a răspuns:

Nu stiam astahappy atunci poate-poate mai e o sansa. Dar nici un articol citit nu zicea asta:p deci daca e sa apara-inca nu s-a stabilithappy

2 răspunsuri:
| StonemAlly a răspuns:

Din moment ce l-au anulat nu cred ca mai apare. Nici unul din articolele pe care le-am citit nu sugerau ca ar mai fi vreo sansa sa mai fie lansathappy

| BugsBunny3 explică (pentru StonemAlly):

Dar era sa fie lansat si in anul 2000, dar l-au anulat si era sa apara in 2011... tocmai de asta cred ca ar mai fi o speranta.

| StonemAlly a răspuns (pentru BugsBunny3):

Nu stiam astahappy atunci poate-poate mai e o sansa. Dar nici un articol citit nu zicea asta:p deci daca e sa apara-inca nu s-a stabilithappy