| SongElena a întrebat:

Hey.Buna...deci dupa cum unii dintre voi stiti filmul I know what you did last summer (stiu ce ai facut vara trecuta) are 3 parti.
eu am vz 2 si as vrea s-o vad si pe ultima. o sa va sp care parti le-am vz ca sa puteti sa mi-o dati si pe a treia:

-deci am vz partea cu adolescentii aia care erau intr-un parc de distractii si au povestit legenda Pescarului...si tot in partea asta cand a murit baiatul acela PJ parca il chema.

-si am mai vz partea cu cei patru adolescenti care, pe drumul spre casa dupa banchetul pentru terminarea liceului, lovesc cu masina un om care era pe sosea.

acum va rog sa-mi dati si ultima parte pentru ca sunt nerabdatoare s-o vad
normal k cel care imi da primul ultima partea va fi recopensat.winking

1 răspuns:
| crazysour a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results vezi daca e de aici daca nu scrii tu un alt numar. daca e prea deaprte scrii 5 daca deja ai vazut partea asta scrii 7. te descurci tu