| BugsBunny3 a întrebat:

Am vazut filmul I Know What You Did Last Summer. Este filmul meu favorit de foarte mult timp si am auzit ca exista si cartea. Daca da, se gaseste si in Romania? Este foarte important pentru mine!

1 răspuns:
| UnCorpSanatos a răspuns:

E bun filmul este inspirat dupa o novela intra-devar eu cred ca o gasesti in marile biblioteci sau librarii si de la noi daca nu comanda-o de pe amazon.co.uk
Uite o scurta istorisire din ea:
http://en.wikipedia.org/wiki/I_Know_What_You_Did_Last_Summer_%28novel%29