| AnnaDen a întrebat:

am vazut un film de groaza acum cativa ani care mi-a placut. era inspirat din fapte reale. intr-o parte aratau imagini reale filmate intr-o casa iar in partea cealalta era filmul. va rog sa imi spuneti si mie cum se numeste... multumesc!

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Scrie pe google : filme horror bazate pe fapte reale cu case bantuite/fantome sau ce mai vrei tu (ce iti mai amintesti din film). Nu stiu filmul, dar o sa caut si eu si daca il gasesc o sa ti-l spun.

| ionutyoyo a răspuns:

Paranoral activity cred sunt vreo 7 serii le gasesti pe
www.pefilme.com sau www.portalultautv.ro sau pe www.zfilem.com
... :3.da si u o funda te rog :))