| Ariana172001 a întrebat:

Caut un film de mai bine de o saptamana. Ceea ce imi aduc aminte e ca e un film Indian l-am vazut pe Bollywood TV si stiu ca era cu o profesoara de vioara care la sfarsitul filmului si-a omorat sotul impingandu-l pe scari, apoi l-a dus in padure si dupa a sunat politia si a zis ca l-a gasit mort. Dupa o vreme a venit politia la ea la clasa unde preda vioara si a zis ca i-a facut autopsie sotului si ca nu se potriveste ora la care a sunat ea la politie cu ora la care a murit el, deci a gasit-o vinovata. Atat imi amintesc. Heeelp!

Răspuns Câştigător
| Emperor666 a răspuns:

Buna, filmul se numeste Three: Love, Lies, Betrayal (2009) am stat 2 ore sa il caut si eu sunt fan al filmelor indiene sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: