| Izabellagherghina a întrebat:

Buna as avea o intrebare, acum ca anime-ul Boruto a inceput, sau facut pana acum 20 de episoade ..stie cineva cand urmeaza celalalte episoade? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Salut. Am vazut doar primele 4 episoade. Mi s-a parut plictisitor si am renuntat la el, desi cu seria Naruto Shippuden am fost la zi cu episoadele. Banuiesc ca tot joi apare nu? Cate episoade va avea, nu stiu ce sa zic, dar dupa mine nu prea are succesul pe care l-a avut naruto. Este strict parerea mea

| Izabellagherghina explică (pentru RainbowD):

Succes o sa fie deoarece se spune ca Boruto va obtine o putere mai mare decat Eremitul celor sase cai...dar totusi mie tare dor de Naruto ..Si asa am fost si eu m-am uitat la primele 5 episoade si m-am plictisit dar o sa vezi pe la ep 10, 15, 20 ca nu este chiar asa ..si incepe sa fie mai interesant...In fine asta e parerea mea happy

| Izabellagherghina explică (pentru RainbowD):

Succes nu se stie inca, dar se spune ca Boruto o sa fie chiar mai puternic decat Eremitul celor sase cai ..deci merita vazut.Asa am fost si eu pe la primele episoade dar daca chiar nu te intereseaza poti sa dai mai in fata la episoadele 10, 15 acolo nu mai este asa plictisitor... In fine asta e parerea mea Buna as avea o intrebare, acum ca anime-ul Boruto a inceput sau facut pana acum 20 de episoade ..stie cineva cand urmeaza celalalte episoade? Dau funda

| Izabellagherghina explică (pentru RainbowD):

Succes nu se stie inca, dar se spune ca Boruto o sa fie chiar mai puternic decat Eremitul celor sase cai ..deci merita vazut.Asa am fost si eu pe la primele episoade dar daca chiar nu te intereseaza poti sa dai mai in fata la episoadele 10, 15 acolo nu mai este asa plictisitor... In fine asta e parerea mea

| RainbowD a răspuns (pentru Izabellagherghina):

Probabil ca o sa incep sa ma uit iar. Dar imi lipsesc cateva personaje, Neji, Jiraya, Asuma, si Obito, cat mai radeam de el pana nu o inceput al 4 lea razboi shinobi. laughing