| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as avea si eu o mica intrebare, ma uit de ceva timp la Naruto, sunt la episodul 127 si tot timpul asta ma gandeam ca poate sunt si episoade in care naruto e adult sau idfk dar doar copil este pana acum si nu a crescut deloc, creste el sau in tot anime-ul este doar un copil, tot timpul asta ma gandeam ca Boruto este copilul lui Naruto dar de curiozitate m-am uitat la primul episod din Boruto sa vad si tot ce am vazut e ca este tot Naruto dar mai cartoon, poate cineva sa explice ca mama naibii se petrece sa pot sa traiesc si eu in pace?

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Https://en.wikipedia.org/wiki/South_Park_(season_1)
1997, si pana in prezent, 22 de ani mai tarziu nici un personaj nu a crescut cu nici macar un singur an (ma refer la copchii, cartman, kenny, etc)
si tu te plangi de un anime...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un desene animat, In care dintre ele, ai vazut sa imbatraneasca? southpark, familly guy, the simpsons, brickleberry, rick and morty, tom si jerry, si cate si mai cate laughing)
E ceva fictiv. un desen.

| anonimabr23 a răspuns:

Mai e pana se termina cu Naruto "copilul" la care esti acum. apoi apare Naruto Shippuden unde Naruto a crescut..si se intinde Naruto Shippuden foarte mult..are foarte multe episoade. oricum la final, da..Naruto o sa fie adult.o sa vezi ca sfârșitul e unul fericit. Toata seria asta "Naruto" s-a terminat definitiv parca anul trecut si a apărut Boruto, copilul lu' Naruto.