| SpecialK47 a întrebat:

as dori anime-uri ca si Tokyo Ghoul, sau in care sa fie multa actiune, crima...
Un anime care sa merite sa ma uit la dansul.

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Terra Formars, Shigeki no Kyojin, Deadman Wonderland, Ao no Exorcist, Psycho-Pass, Akame ga Kill!, Ajin, Guilty Crown, Mirai Nikki

3 răspunsuri:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Kiseijuu

| Mefi a răspuns:

Salut, iti sugerez Bleach, Naruto, Naruto Shuppiden, Fairy Tail si One Piece big grin

In toate este actiune, puteri si nu o sa te plictiseti!

| dumyotaku a răspuns:

Te poti uita la:Attack on titan,Shiki, Another, Gakkou Gurashi, Akame ga kill, Mirai Nikki