| sti11ness a întrebat:

As dori sa aflu numele unui film mai vechi care mi-a placut si as vrea sa-l revad. Nu tin minte povestea, actorii, nici macar unde are loc actiunea. Tin minte doar o scena:

O tanara (parca blonda) este probabil vanduta ca sclava. Ea se roaga de niste clienti care i se par de treaba sa o cumpere ei. Un bogat (in jur de 40 de ani si daca bine tin minte era chior)isi trimite pe unul din oamenii lui (un tip mare si gras) sa o cumpere. Acesta se prezinta la licitatie si cu un cufar plin, cumpara pe fata si o duce la stapanul sau.

Am innebunit cautand pe net vreun indiciu care mi-ar aminti numele filmului. Daca cumva recunoasteti scena...Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| RalucaRalu99 a răspuns:

As vrea sa te ajut dar nu stiu de ce film vorbesti happy :*