| luizabucura a întrebat:

As dori sa imi recomandati niste seriale interesante big grin Mentionez ca nu imi place orice film si putine au fost serialele care le-am vazut cap-coada. Vreau unul care chiar sa imi starneasca curiozitatea si sa nu renunt la el pana nu vad ultimul episod. As prefera sa fie unul stiintific dar cu un subiect intrigant si nu plictisitor, unul cu subiect politist cu multe investigatii si crime sau unul de comedie cu adolescenti happy Astept raspunsurile voastre :*

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Fringe, are de toate.(si e complet ca sezoane). Mai de curand aparut doar un sezon jumate, Continuum
(SF, stiintific, crime, politist).

| grasuN a răspuns:

Arrow

| Ninussu a răspuns:

Sunt multe tare, ai putea de exemplu sa te uiti la "Lie to me" desi de la al treilea sezon l-au scos. Dar merita, crede-ma! Actualmente urmaresc The mentalist, insa e fain tare si Merlin, Gossip Girl e cu adolescenti, sau unul nou: Revolution. Recomand si Neveste disperate, mie una mi s-a parut suuper! Dr House, Anatomia lui Grey, Pretty little liars, Prison Break, Game of thrones... Cauta pe Vplay, ai acolo seriale bune! Sper ca te-am ajutat. Vizionare placuta!

| luizabucura explică (pentru Ninussu):

Gossip Girl nu m-a atras niciodata big grin la fel cum nu-mi place nici Dr House sau Anatomia lui Grey. Neveste disperate am vazut, Pretty little liars de asemenea