| BicutsBia2011 a întrebat:

As vrea sa fac un flmuletz cu mine si doua prietene de ale mele, si sa fie cam asa : Mai multe secvente, adica mai multe filmulete intr'unul. De exemplu: este o melodie pe fundal, si noi punem parti din anumite filmulete cu noi, si punem si poze. Imi puteti spune un program unde pot face asta? Dau FUNDA :*

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Sony vegas, pinnacle, avid, etc.

| dididedediu a răspuns:

Windows movie marker.winkingil ai in calculator. Funda?tongue

| BicutsBia2011 explică (pentru dididedediu):

Dar...Nu il gasesc in calculator...

| dididedediu a răspuns:

Ia id asta: dididedediu si til trimit eu:*

| lauraioana a răspuns:

Windows movie maker il cauti pe net p6t a-l descarca http://www.soft82.com/download/Windows/Windows_Movie_Maker