| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna as vrea sa imi spuneti ce parere aveti despre serialul The Vampire Diaries

5 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

The Best Forever! big grin

| Snicker a răspuns:

Buna!
Pai mie imi place foarte mult, si cunosc multe persoane care au aceeasi parerewinking...chiar iti recomand sa il veziwinking
Pe mine m-a impresionat mai mult serialul decat cartilebig grinso, watch it!winking

| LoreeLoree a răspuns:

Pai. E preferatul meu puppy dog eyes. Abia astept sa puna urmatorul sezon big grinbig grin.

| KillerMan123 a răspuns:

Este un serial foarte fain si in recomandbig grinbig grin

| loredanamiu90 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna filmu asta da mie imi imi place jurnalul vampirilor.e cumvaac elash lucru?