| WarmHeart a întrebat:

As vrea sa merg cu prietenele mele la un film 3D la mall, dar acolo scrie ca este nerecomandat copiilor sub 15 ani. Noi avem intre 12 si 13, credeti ca putem intra? Funda! :d

4 răspunsuri:
| missClumsy a răspuns:

Incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da
Odata am fost cu clasa in excursie (normal ca erau mai multi profesori cu noi) si am vrut sa ne uitam la filmul Batalia Los Angeles care este de fapt sub 15 ani...si noi am spus ce e prostia asta de film...si cand am vazut cu totii ca pe ecran scria,, Interzis sub 15 ani" ne-am mirat cu totii ca nu credeam ca ne lasa(dar ne-a lasat)
P.S:asta am zis si eu asa de distractie laughing))))

| Nash_John_1980 a răspuns:

Eu cand aveam 13 ani am intrat la un film interzis sub 16 si nu s-a luat nimeni de mine. Curaj, si lasa buletinul acasa. Oricum, daca te prinde, sa spui ca te-ai ratacit, ca nu vrei sa te duca politia acasa si sa ii spuna lu mami ca te-au prins ca vroiai sa tragi cu ochiu la goliciuni

| Alexandra_Alexa_1988 a răspuns:

Puteti intra doar cu un adult...