| Cineva14567700 a întrebat:

Bună, TPU, vreau sa merg cu o prietena la un film care este N15 (nerecomandat copiilor sub 15 ani), am voie sa întru? Sau trebuie NEAPARAT sa am peste 15 ani?, Pentru ca scrie "nerecomandat", nu "interzis", așa că mă gândesc că aș avea voie?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu ai voie.
Chiar daca minti cand cumperi bilete si intri, sunt controlae la mijlocul fimului cu comisii si Politie care intra si cer actele la control.

| sierra1 a răspuns:

~Pentru ca scrie "nerecomandat", nu "interzis", așa că mă gândesc că aș avea voie?~

e corect ce spui

| dullcat a răspuns:

Buna.Tu cati ani ai? Ratingul ala nu exista degeaba.