| Ebrufatima a întrebat:

Vreau sa merg cu niște prietene la un film nerecomandat copiilor sub 15 ani. voiam sa întreb dacă ne verifica pe toate sa avem buletin sau doar pe una dintre noi? deoarece eu voi avea la data respectiva buletin și una dintre prietene are deja.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, pe toate. Că toate intrati la film, nu doar aia cu buletin.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, va vor verifica buletinele la intrarea in sala, alaturi de bilete.
Nu risca nici un angajat sa-si piarda serviciul, doar ca sa lase un minor la filme interzise.

| dullcat a răspuns:

Buna.Contrar celor spuse, machiajul nu va va face neaparat mai mature.De obicei poti identifica cu usurinta un grup de adolescenti dintr-o multime. laughing Atat timp cat tu ai buletin, nu vad problema.Prietenele care nu au isi vor asuma daca le refuza intrarea.Asta e, vor mai fi filme, nu e nicio tragedie.

| StoicAnalysis a răspuns:

Depinde de noroc. Sunt unii care nici nu se obosesc sa mai verifice si sunt altii care va ia la rand ca la controlorii din autobuze.

| Ilovedinero a răspuns:

Sunt unii care nici nu se obosesc sa verifice si daca va vad date cu un ruj puteti trece dar sunt unii care va iau la rand ca atunci cand vine la scoala sa va caute de paduchi