| asd22 a întrebat:

As vrea sa revad un film pe care l-am vazut in urma cu multi ani, dar nu-i mai stiu numele.
In film ii vorba despre un cuplu, iar barbatul ajunge sa-si insele nevasta.Tin minte ca ii spune acesteia in supermarket de aventura lui.Si cand se afla cu amanta in birou a venit pe neanuntate nevasta-sa sa faca sex cu el pe ideea de a salva casnicia.El inchizand amanta in dulap pana a intretinut relatii sexuale cu nevasta-ta.
Filmul se termina cand nevasta-sa afla ca sotul fumeaza si ii lasa un bilet in care "fumeaza pana nu mai poti... vreau sa divortam.
Ofer funda

1 răspuns:
| CosminBoss22 a răspuns:

Finn si jake?