| IoaNa1428Dmd a întrebat:

In urma cu ceva vreme am văzut la tv un film, însă am prins doar o parte din el și vreau să știu cum se numește.
Era de Crăciun și era vorba despre un cuplu cu 2 copii. Bărbatul respectivei femei avea o amantă, iar de Crăciun în secret aceasta i-a cumpărat amantei o bijuterie foarte scumpă. Sotia, curioasă daca soțul i-a cumpărat ceva, i-a căutat în haină unde a găsit bijuteria, s-a bucurat și a pus-o înapoi.
Soțul ei, in ziua de Crăciun i-a făcut cadou un Cd cu muzică și femeia a înțeles că bijuteria scumpă era pentru amantă.
Știe cineva acest film?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi puțin dacă e filmul:

Home by Christmas (2006)
https://www.cinemagia.ro/filme/home-by-christmas-craciunul-impreuna-24044/

Ideea descris[ de tine a fost preluată de multe filme, inclusiv de serialele romanesti La bloc si Las Fierbinți...