| TVDblog a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cam ce ar dori niste fani ai serialului The vampire diaries sa vada pe un blog destinat acestuia? Deoarece an inceput un blog si nu stiu ce as putea pune in afara de stirile legate de noul sezon sau noile proiecte in care sunt implicati actorii.Asa ca astept raspunsuri cat mai sincere iar cine doreste poate vizita blogul, linkul se afla la descrierea profilului.

3 răspunsuri:
| rock231girl a răspuns:

Eu sunt fan si sincer as vrea sa vad pe site poze cu actorii, discutii despre serial, etc.

| TVDblog explică (pentru rock231girl):

Mersi mult imediat ce apare ceva nou eu incerc sa postez si ma bucur ca iti place :*

| rock231girl a răspuns:

Oricum blogul e foarte fain!