| TVDblog a întrebat:

As dori sa primesc mai multe raspunsuri de la fanii serialului The Vampire Diaries despre ce ar dori ei sa vada pe un blog dedicat serialului imi doresc sa multumesc cat mai multe persoane si de aceea intreb.Pentru cine doreste linkul blogului se afla la descrierea profilului

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle18 a răspuns:

Cat mai multe noutati despre sezonul 4, poze rare cu actorii [in special cu Ian :d laughing ] si multe informatii despre viata privata a acestora happy

| TVDblog explică (pentru Mademoiselle18):

Sa inteleg ca esti ca si mine Delena fan?

| Anonima009 a răspuns (pentru TVDblog):

Si eu laughing

| Mademoiselle18 a răspuns (pentru TVDblog):

Am fost happy dar acum am ajuns sa cred ca Damon este prea bun pentru Elena laughing scuze ca raspund tocmai acum :*

5 răspunsuri:
| JesssieAl a răspuns:

Hey! Eu sunt mare fana si cred ca pe un blog TVD ar trebuie sa ai foarte multe informatii despre vietiile private ale actorilor asta ar fi ceva noi, ca asa despre povestea insusi sunt destule bloguri.

| Soria a răspuns:

As dori sa văd ceva exclusiv de la filmările a celui de al 4-lea sezon