| Luiza45 a întrebat:

As vrea sa va cer si eu parerea. Eu cred ca Tobi e un Uchiha oarecare despre care nu stim nimic. Credeti ca Tobi poate fi un personaj nou sau cine credeti ca este?

3 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Tobi e Madara pentru ca a recunoscut ca este Madara la sfarsitul episoadelor 130, 131 si 132 asa ca nu inteleg de ce multi sunt nelamuriti?

| Luiza45 explică (pentru 拉维尼亚):

Cei nelamuriti sunt numai cei care citesc manga ca mine. Daca nu citesti manga nu as vrea sa iti stric suspansul prin a-ti spune ce se va intampla. Mulumesc de raspuns.

| SasukeCS2 a răspuns:

Eu zic asa: Tobi nu este un Uchiha, eu cred ca si-a implantat acel sharingan (de la Uchiha Madara, parerea mea) asa cum si-a implantat si rinneganul de la Nagato. Uite aici totul despre el istoria lui, tehnicile lui http://naruto.wikia.com/wiki/Tobi
Multi spun ca Tobi este Madara, dar uite aici, Uchiha Madara este cu totul o alta persoana are alta istorie si alte tehnici http://naruto.wikia.com/wiki/Madara_Uchiha