| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa vad niste filme cu idei BOLNAVE, (mai explicit: "scarboase"), la care sa vomiti, gen: Masters of Horror sau The Human Centipede: First Sequence.
FUNDA la cele care mi-au placut, si, care m-au facut sa vomitwinkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| thepunusher a răspuns:

Ia de aici prietene:
August Underground
Aftermath
Cutting Moments
Cannibal Holocaust
Guinea Pig: Flower of Flesh and Blood
Murder-Set-Pieces
Ichi The Killer
Salo: 120 Days of Sodom

Daca esti slab de inger te sfatuiesc sa nu te uiti.Sunt filme bolnave. Vomitare placuta!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheLastDancer15 a răspuns:

Piranha 3D: http://www.peteava.ro/id-555796-piranha-3d
si mai stiu: Ghost Ship http://tv.blinkx.com/movie/ghost-ship/7Ay0qfq6-hoDxeuF
si Ghost Car da n-am gasit link-ul :D
sper ca te-am ajutat
cu placere
pa

| Onutzyk a răspuns:

Stiu unul Autopsy, m`am uitat la jumatate cu o prietena si dupa l`am inchis aproape am vomitat.

| LecSiee a răspuns:

Saw 7 - vomiti la fiecare secventawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filmul asta mi s-a parut destul de scarbos:May

| mih5a a răspuns:

Consulta un psiholog!