| AnoAnonima0 a întrebat:

Filme foarte scarboase si care tortureaza oameni? Gen the human centipede.

Răspuns Câştigător
| Wordofthat999999 a răspuns:

Uite filmele la care m-am uitat eu : " grotesque ", " a serbian film "," the green inferno " ( la asta n.am mai putut manca mai nimic cateva zile decat fructe si apa, (serios e f scarbos), "unfriended", "i spit on you`r grave 1 si 2, " you`re next ", " autopsy", "dod sno "," the loved ones", " ruinele", "canibalul iubeste " e foarte bun filmul asta, "maniac", "metroul mortii"... cam astea sunt din cate imi aduc eu aminte oricum m-am uitat la o groaza de filme de genul asta si sunt o mare fana a filmelor horror, dar din ce ti-am dat eu sunt filme f bune, poti sa verifici fiecare film din lista pe care ti-am dat-o sa vezi.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://procinema.ro/......erate.html
https://tasta.ro/......ale-lumii/
sa imi spui care te-a impresionat mai mult

| faramatania a răspuns:

Carver (2008),Coffin Baby (2013),The Green Inferno (2013),Ritual (Modus Anomali 2012), American Mary (2012),I Spit On Your Grave (2010/2013/2015),Neighbor (2009),Hostel (2005/2007/2011),No One Lives (2012),Joe Ride (seria/2001/2008/2014),Rest Stop 1 și 2 (2006/2008),The Last House On The Left (2009),The Wicked (2013),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),Turistas (2006),Savaged (Avenged 2013), Eaters (2015), Farm House (2008),The Horde (2016),Saw (seria), 31 (2016),Don't Hang Up (2016),The Blood Harvest (2016)

| anonimg a răspuns:

Nu te uita la asa ceva. Este spre binele nostru prezent si/sau viitor ca sa nu ne uitam la asa ceva. Pentru ca tot ce vedem si auzim ne va afecta mai devreme sau mai tarziu.

| mudokins78 a răspuns:

Iti cam place sadismu boy!
Vrei ceva cu degetelu lu dracula?
(adica, sa te ard cu tigarea!)