| ElM4gn1fic0 a întrebat:

As vrea si eu niste filme de groaza...dar groaza, groaza nu prosti cam peste 15 ani... ceva de genu si faine. daca stiti un film de groaza fain si l-ati vazut dati-mi va rog un link de unde pot sa il vad online. daca e fain filmu si are groaza in el dau funda!

Răspuns Câştigător
| UtZu69 a răspuns:

Buna, scrie cinemax pe google si dupa ce ai intrat cauta devil inside... daca nu esti multumita de filmul asta imi poti trimite o lista cu injuraturi laughing)

1 răspuns:
| sensualus a răspuns:

Incearca Human Centipedelaughing)