| belabel1 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu numele unui film in care este vorba despre o fetita care a crescut la un orfelinat sau o scoala pentru fete si ea de fapt era fata unui om foarte bogat.impreuna cu o prietena de-a ei negresa incearca sa iasa de acolo si sa-l caute pe tatal ei.de asemenea mai apare un personaj care are puteri magice si le ajuta pe fete.a fost dat de cateva ori la tv si e mai vechi.stie cineva?big grin multumesc

3 răspunsuri:
| enola11pink a răspuns:

Sara...

| enola11pink a răspuns:

Filmul se numeşte aşa cum e numele fetiţei! Am privit şi eu filmul e tare!

| CosminCoste a răspuns:

La-ti aflat numele filmului? Si eu il caut