| flyflaviu a întrebat:

Buna as vrea un program de facut un videoclip din poze cel mai bun are funda!

10 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Windows movie maker.

| WR104 a răspuns:

Cel mai bun este Sony Vegas sau Avid Studio, dar poti face videoclip cu poze si cu Movie Maker din Windows.
Succes!

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si descarca programul:
http://www.softpedia.com/......itor.shtml
E gratis, il folosesc si e foarte bun.

| LolaLollita a răspuns:

Windows Movie Maker e usor si nici nu necesita sa-l descarci, il ai dejahappy

| Numero1 a răspuns:

Simplu,movie maker.

| Bellatores a răspuns:

Picasa

| ReDoNe2910 a răspuns:

SAlut! cel mai bun este muvee reveal bagi poze si cum sa faca cum sa ti le schimbe. Funda te rog

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Cel mai bun e windows movie makerhttp://en.kioskea.net/download/download-124-windows-movie-maker si nu e greu de folosit

| 1997biju a răspuns:

MOVIE MAKER e special pentru chestiile astea
sau daca vrei ceva mai sofisticat
: Sony vegas, after effect, Adobe premium