| asz a întrebat:

Cine imi poate spune un program de facut videoclip din poze?
Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Laue a răspuns:

Windows Movie Maker. Il ai deja instalat daca ai Windows XP sau Vista. Trebuie sa apara la Start>All programs!

| acdcfan a răspuns:

Mouvie Maker... e putin probabil sa nu il ai in calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movee auto producer. E foarte bun și ușor de folosit.
Bafta.

| Anonim9666 a răspuns:

Movie maker

sper ca ti-am fost de ajutor...in caz ca ai nevoie de instructiuni lasa id`ul tau

| Lollipik a răspuns:

Windows Movie Maker, cred ca daca ai WIndows XP/Vista il ai chiar instalat in calculator du-te la START> accesori si unde scrie Movie Maker sau Windows Movie Maker daca nu scrie si tu pe google "download windows movie maker for windows [windowsu; tau]