| andreeadeeaandreeadea a întrebat:

astazi a aparut Mako Mermaids. Unde il pot vedea. Nu conteaza daca este in engleza.Ma descurc cat de cat.
Funditaa.

5 răspunsuri:
| LittleHobbitLover a răspuns:

Dacă abia a apărut azi, cum să-l vezi?! Așteaptă câteva săptămâni, să le înregistreze cineva! Doamne, gândiți și voi, vă rog!
O zi bună!

| andreeadeeaandreeadea explică (pentru LittleHobbitLover):

Ms oricum dar l-am vazut acum cateva minute. Si doamne vezi ca am gandit.

| LittleHobbitLover a răspuns (pentru andreeadeeaandreeadea):

Bravo ție. Vizionare plăcută!
O zi bună!

| andreeadeeaandreeadea explică (pentru LittleHobbitLover):

Multumesc. SI tie.

| Ciudin_Andreea_1996 a răspuns:

Uite aici sezonul 1 si sezonul 2 in romana: http://www.desene-animate-online.net/search/label/Mako%20Mermaids
Vizionare placuta!