| RTA90 a întrebat:

Astazi vine iubitul meu pe la mine si as vrea sa ne uitam la un film de dragoste. Ce imi recomandati? P. S.: Sa nu aibe faze cu fete/baieti dezbracate/ti ca sigur ne certam laughing.

Răspuns Câştigător
| tulipenoir1996 a răspuns:

IF ONLY este un film de dragoste extraordinar de frumos.Ti-l recomand cu toata siguranta.Chiar merita sa te uiti la el.
Vizionare placute orice ai urmari!

5 răspunsuri:
| Andrei_4408 a răspuns:

Step up 3d e f marfa cu dans si in cel mai rau caz baietii sunt dezbracati la bustul gol atata tot

| Mytzyca a răspuns:

Mie mi-a placut la nebunie filmul Valentine's Day.

| Amaya a răspuns:

Letters to Juliet. love struck

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Letters to Juliet sau A walk to Remember...sau chiar poti incerca cu Twilight( dar prima parte sau a 3-a)

| mihaelaalol a răspuns:

Mie imi place mult un film de dragoste si se numeste,, ask the dust''!
Sper ca te-am ajutat!happy