| anonim_4396 a întrebat:

Eu si iubitul meu cautam un film la care sa ne uitam, ce filme ne recomandati?
Pot sa fie si de dragoste, horror, actiune ..mai putin xxx laughing)))
Sa fiu cu adolescenti. FUNDA

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Endless Love (2014),Love, Rosie (2014),In Your Eyes (2014),Paper Towns (2015),Nowhere Safe (2014),#Selfie (2014),Pitch Perfect 1 și 2 (2012/2015),Squatters (2014),Tracers (2015)

| Daniellllll1 a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose

| Annonnima20 a răspuns:

Cartea morții,Come back to my, Annabelle, Endless love, Eu cu mine și Irene, In your eyes

| DianaSandoval a răspuns:

Walk to remember