| Neaga_Raluca_1990 a întrebat:

Aveți idee cum îl cheamă pe actorul care joaca în reclama de la Eubiotic junior? Este șaten și are parul un pic lung, prins în coada. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| KenNine a răspuns:

Https://mra.ro/......ing-search
Nu stiu exact dar aici sunt copii care joaca de obicei in reclame casting.Incearca.

| Neaga_Raluca_1990 explică:

Este vorba de tătic happy reclama este cu o fetita și un tătic care vorbesc despre antibiotice! Este un actor care a jucat într-o telenovela românească. Nu știu cum îl cheamă. mersi oricum!