| Ayskle a întrebat:

Cand eram mai mic am vazut un film, parca pe HBO.Nu mai imi aduc aminte cum se numea, dar stiu ca era un thriller. In film era vorba despre o cutie muzicala si o femeie care, din cate tin eu minte, avusese un accident, si deschide cutie si se trezeste intr-un fel de univers paralel unde totul e perfect, dupa fiicasa care acum e in viata deschide cutiuta muzicala si ea iar se trezeste de data asta cu unul in pat, care ii vopsea casa in celalat univers, il ura si-i facea mereu avansuri si se sperie si merge la nu stiu care prietena si nu o mai recunoaste, etc. Nu m-am putut uita pentru ca imi era prea frica si era inca si zi. Xd

P. s.: Deci! Intrebarea mea este :stiti despre ce film este vorba?

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu stiu dar bine ca te-ai culcat - ma doare capul

| Ayskle explică (pentru negru30):

NU m-am culcat am plecat afara ca eram cam mic si era si psihologic filmu! Succes cu durerea de cap!; 3

| negru30 a răspuns (pentru Ayskle):

Nu mai ma doare l-am inlocuit - bine ca plecat afara - rectific

| Ayskle explică (pentru negru30):

Atunci e bine!

| negru30 a răspuns (pentru Ayskle):

Da - da - da