| Ayskle a întrebat:

Cand eram mai mic am vazut un film, parce pe HBO.Nu mai imi aduc aminte cum se numea, dar stiu ca era un thriller. In film era vorba despre o cutie muzicala si o femeie care, din cate tin eu minte, avusese un accident, si deschide cutie si se trezeste intr-un fel de univers paralel unde totul e perfect, dupa fiicasa care acum e in viata deschide cutiuta muzicala si ea iar se trezeste de data asta cu unul in pat, care ii vopsea casa, il ura si-i facea mereu avansuri si se sperie si erge la nu stiu care prietena si nu o mai recunoaste, etc. Nu m-am putut uita peentru ca imi era prea frica si era inca si zi. Xd
P. s.big grineci! Intrebarea mea este :stiti despre ce film este vorba?

2 răspunsuri:
| eumisha28 a răspuns:

Alba ca zapada sau scufita rosie