| countingstars a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai bune filme de la,, The Haunting Hour"?

Răspuns Câştigător
| baddgirl a răspuns:

Hey
-The haunting in Connecticut este un film inspirat dintr-un fapt real care, dupa parerea mea trebuie vazut macar o data. Exista si 1 si 2, dar 1 este mai scary
-Mirrors, un alt film bun.A fost filmat in Romania
-Grave Encounters, te tine in suspans, mai ales ca si el este fapt real, este ca un fel de documentar despre un spital existent si in ziua de azi.Si el are 2 parti, amandoua sunt foarte interesante
-The exorcism of Emily Rose, alt film bazat pe fapte reale.Aici o arata pe Emily, o tanara de 19 ani care din cauza fricii si a slabiciunii a fost posedata de 6 demoni odata
Cam astea imi vin in minte pe moment. Sper sa-ti placa happy