| anonim_4396 a întrebat:

am vazut la Happy Hour ca Adi Mutu lua niste pastile pentru slabit foarte bune... ce oarere aveti despre ele? as putea incerca si eu sar credeti ca nu sunt bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Daca se gasesc la liber in farmacii cred ca sunt bune, verificate, uite aici http://www.antena3.ro/......90688.html

| viki a răspuns:

Sunt sunt interzise acele pastile, pentru ca afecteaza inima.

| georgianna a răspuns:

Nu te sfatuiesc.
Fa sport! nu astepta rezultate de la o asa zisa pastila=minune. E cel mai eficace, ai rezultate garantate si te vei simti bine psihic.

| wormy a răspuns:

Din cate am inteles eu(Daca am inteles bine...)este interzisa comercializarea pastilelor alora.In plus, contin si un drog, nu mai stiu exact ce.Presupun ca au si ele rostul lor ca nu le lua degeaba. Dar iti zic, 99, 9% nu o sa le gasestihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca sunt bune pastilele aslea fa sport...