| DoRu a întrebat:

Care dintre voi stie: a fost odata un film la TV in care la liceu sunt 2 fete, nu foarte populare
iar una din ele se indragosteste de un baiat, iar in viitor se reintalnesc deoarece ea lucra la
o agentie de publicitate si trebuia sa il ajute cu noul lui restaurant, mai apare si fosta lui iubita
din liceu, un model... parca blonda oricum filmul se termina ok. cei doi ramanan impreuna. vot+funda!

2 răspunsuri:
| DoRu explică:

Tu vrei funda daca nu stii, ma? Plimba ursu'! laughing)

| SOHEY a răspuns:

Nu stiu dar vreau funda mi-a dai da mesaji privat, daca imi dai funda