| freehugs a întrebat:

a fost odata un film italian pe tvr 2 in care era vorba de 3 fete care se intalnesc la o agentie de modele:una roscata, una blonda si una bruneta. ele se imprietenesc si pe parcurs roscata ajunge actrita, blonda designer vestimentar si bruneta un super model. daca stiti filmul cum se numeste? fundita

Răspuns Câştigător
| RamonaHa a răspuns:

In caz ca nu ai aflat intre timp, filmul se numeste Le Ragazze di Piazza Spagna - Fetele din Piata Spanieihappy

| spiritzel a răspuns (pentru RamonaHa):

Ai dreptate, Fetele din Piata Spaniei se numeste filmul (1998). Ai idee unde as putea sa il revad? Sau stii un site cu filme mai vechi? Poate l-as gasi acolo. Mersi anticipat. Seara placuta.

3 răspunsuri:
| zuzukaeu a răspuns:

Imi amintesc filmul dar nu si numele, agentia de fotomodele nu cumva asa se chema? cel mai mult mi-a placut filmul italian Malena l-am vazut si revazut si am plans de fiecare data, emotionant.