| xNattie a întrebat:

Care e filmul vostru horror favorit si de ce? Eu nu stiu la ce sa ma uit, nu gasesc nimic original straight face. Toate sunt ba cu fantome,case bantuite,vampiri, zombii si chestii de genul.

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Conjuring.
Şi habar n-am de ce mi-a placut. Uită-te si vei vedea.

| Seepty a răspuns:

Filmul meu horror preferat este Saw.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insidious 1 si 2 - este favoritul meu pentru ca nu putea sa ma uit la el cu lumina stinsa noaptea. Este original, mai ales modul de a prezenta spiritele este cu totul nou.
Prefer aceasta serie de 1 filme, pentru ca mi-a adus la cunostinta ceva cu totul nou, neasteptat si infiorator.

| Pasaris437 a răspuns:

Saw-toata seria, sunt 8 parti.

| Daria461 a răspuns:

Uita-te la seria filmelor The Saw, sau la Grave Encouners, astea mi s-au parut cele mai originale.