| Clutsky a întrebat:

Intrebarea nu este adresata copiilor sub 18 ani, pentru ca nu-mi plac gusturile voastre!

Vreau si eu niste titluri de carti horror (nu cu vampiri sau zombii)!

De preferat cu fantome, case bantuite!

Răspuns Câştigător
| Windir a răspuns:

Uite aici niste titluri de carti care mi-au placut, cu fantome si case bantuite.Nu stiu daca le gasesti pe toate in romana in librarie, eu una le-am citit in format PDF(majoritatea)
The Loveliest Dead-Gardon Ray
Casa lui Julian- Hawkes Judith
Casa de-alaturi-Siddons Rivers Anne
Five Mile House-Karen Novak
The Unseen-Sokoloff Alexandra
Te asigur ca nu sunt romane adolescentine(gen Twilight si alte copilarii) iar actiunea nu e puerila!
De asemenea ti-as recomanda si de Stephen King sa citesti, sau de Allan Poe sau HP Lovecraft.Si ei au scrieri horror.

0 răspunsuri:
Întrebări recente