| BebeZpacit a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase filme pe care le-ati vazut?

9 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna!
Eu sunt de parere ca orice film e frumos daca il urmaresti din timp, ii intelegi ideea... Dar, ca sa-ti raspund la intrebare o sa-ti fac o enumerare:
-Inima nu respecta reguli
-Forta destinului
-Suflet vandut
-Secrete din trecut
-Pariu cu viata
-Iuvire si onoare
Aceasta e o enumerare mai mica, pentru ca eu am vazut mai multe filme! Sper sa le cunosti si tu si sa-ti placa.

| BebeZpacit explică (pentru andragrigoras2000):

Ador inima nu respecta reguli ma uit mereu la el :X

| MCRgurl a răspuns:

Norbit
house of wax
benjamin button
underworld
saw
harry potter
jeepers creepers
the night of the scarecrow
the war horse
marley and me
waterloo
beverly hills chiuahua
jaws
the artist
intouchables
the descandents
julie si julia
juno
burning palms
love and other drugs
just go with it
rio
paul
sideways
cast away
it's compilcated
red
little miss sunshine
the full monthy
adaptation
megamind
the goodbye girl
jumanji

| Irinushh a răspuns:

A walk to remember
The awakening
P. S.: I love you
If only
In pat cu inamicul
Growns up
The ugly truth
The last song
The black`up plan
Ramona and Beezus
The orphan
Black swan
Easy A
Friends with benefits
New year`s eve
Bad teacher
No strings attached

Pe astea mi le amintesc acum, dar am vazut mai multe laughing:*

| Incarcare a răspuns:

Paulie, Viata pentru. sora mea, Hachiko, Eu si Marley, Our Stupid Brother happy.

| Kyrie a răspuns:

Alice in wonderland
Zack Files (serial)
Edward Scissorhands
Peter Pan
Tinker bell
Batman Dark Knight
Jumanjii
The Never Ending Story

mai sunt cateva da momentan imi amintesc atatahee hee, ce zici sunt bune? tongue
Mai era un film care-l dadea pe TVR1 dar nu-l mai stiu, era cu puteri supranaturale sad

| Cristina45 a răspuns:

Poi....The Legend of Bloody Mary; Povestea Celor Doua Surori; Drag me to Hell; Twilight; Mesagerii; Masacru in Texas; Papusa Chuckie; ( pastea mi le amintesc acum...big grin )

| Teomari a răspuns:

Twilight/Puicuta cu cucosel/Mean Girls 1, 2/Harry Potter/HO-HO-HO

| Leemonn a răspuns:

Hanna(actiune) tot TWILIGHT Adica 1.Twilight saga 2.Twilight eclipse 3.Twilight New Moon si 4. Breaking dawn. acum astept partea 2 la breaking dawn. Misson Impossible(actiune).......Mai multe.