| TnCristinaa a întrebat:

Care sunt cele mai triste, frumoase filme pe care le-ati vazut?

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Fault In Our Stars (2014),Now Is Good (2012),A Walk To Remember (2002),Keith (2008),Sweet November (2001),Never Let Me Go (2010),The Curious Case Of Benjamin Button (2008),Waiting For Forever (2010),Dear John (2010),The Vow (2012),Remember Me (2010),The Notebook (2004),Love In The Time of Cholera (2007),Love Story (1970),Instructions Not Included (2013),The Selfish Giant (2013),The Inevitable Defeat Of Mister And Pete (2013),Hesher (2010)

| Sociopat a răspuns:

The Green Mile
Brokeback Mountain
Gladiator
Braveheart
Saving Private Ryan
American History X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hachiko
Su ve Ates
.
O sa planga si plamanii in tine, vizionare placuta! happy

| TnCristinaa explică (pentru anonim_4396):

Le-am vazut.Prea frumoase si triste rau sad

| Daniellllll1 a răspuns:

Hachiko (trebuie sa-l vezi neaparat)
Blue Lagoon: The Awakening
Remember me
Pyaar impossible

| Dianna21 a răspuns:

3msc

| bmliohndu a răspuns:

A wald to remember
Dear John
Hachiko
Shake(este indian dar este superb)

| ElenaGilbert1992 a răspuns:

Sub aceeasi stea :3