| MeyCara a întrebat:

care sunt personajele voastre preferate din "Pariu cu viata" si de ce?

6 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Andrei-are voce,stie ce e aia actorie,e frumos, are curaj
Vlad-stie cum sa se poarte cu o fata, e baiat bun, arata bine
sore-isi soaca bine rolul de fata rea, e frumoasa, are voce

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Cristi..pt ca stiu ca si tie iti placerolling on the floor

| Firdinica a răspuns:

Pai Anca si Vlad pentru ca sunt un cuplu frumos si chiar daca au trecut prin multe ei tot au ramas impreuna.
Cristi pentru ca e frumos si smecher, dar a *** si o gramada de prostii.
Sofia pentru ca e frumoasa
Fata cu care s-a impacat Cristi.

| TotEuMa a răspuns:

Imi place de Vlad, Dima si Cristi ptc au voce si sunt si draguti rolling on the floor)

| IuliaT900 a răspuns:

Personajele mele preferate din cunoscutul serial Pariu cu viata sunt Cristina Ciobanasul(Anca)si Vlad Gherman(Vlad) deoarece formeaza un cuplu superb si in acelasi timp ambii actori isi joaca rolurile foarte bine.Insa mie imi plac toate personajele din serialul Pariu cu viata dar aceste doua personaje ies in evidenta prin mai multe aspecte favorabile. Funda?

| 9090906 a răspuns:

Anca+Vlad
Ioana+Andrei