| alexutza2000 a întrebat:

Care sunt personajele voastre preferate din "pariu cu viata"? primul raspuns va fi castigator! vreau mai multe parier si dupa ce am anuntat cagtigatorul!

Răspuns Câştigător
| CHryStine a răspuns:

Buna! mie imi place mult de Vlad, insa nu mi se pare ca face un cuplu dragut alaturi de ancuta.Imi place si de Bubu si Dima.

4 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Dudut vladut.

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Mie imi place de anca!happy

| KiticatG a răspuns:

Rapha love struck dar si Sore

| PuccaPuccy a răspuns:

Vlad Gherman [ Vlad Stanescu ] Cristina Ciobanasu [ Anca Anghel ] Raphael Tudor [ Cristi Alexandrescu ] Alina Eremia [ Ioana Anghel fosta Popalaughing ] Doriian Popa[ Andrei Anghel/Popa] Gloria Melu [ Sofia ]. happy De fapt toti da'nahappy